KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Grafiskt blad 14539013
nr 1453 9013
Vladimir Kamendy
(1955-2014), Sverige
Grafiskt blad, "Ibiza Morning". Signerad, numrerad 5/50, Giclee fine art. Bildmått: 87. 5x59. 5 cm, yttermått inklusive ram: 90x61 cm. Oramat löst blad
Vladimir Kamendy, svensk-slovakisk konstnär född i Bratislava 1955, död 2014.
Utrop:
500 kr
måndag 7 mars 2022
kl 18:51:24
Vladimir Kamendy
Läs mer om Vladimir Kamendy